sobota, 31 stycznia 2015

ALLELUJA I DO PRZODU...

...jak powiedział kiedyś pewien skromny i nieśmiały ksiądz z Torunia do pewnego nieśmiałego i skromnego przywódcy partii opozycyjnej z Żoliborza. ;) Ten slogan przypomniał mi się akurat dzisiaj, bo oto nadeszła wiekopomna chwila: ten skromny i nieśmiały blog świętuje drugą rocznicę swojego istnienia! :)
 
Szczerze pisząc, to liczyłem na to, że w zadymie wywołanej aprecjacją Franka S., ten skromny jubileusz umknie mi niepostrzeżenie. Przerażenie ogarnia mnie bowiem, gdy uświadamiam sobie, że dwa lata mogą minąć tak szybko. A co gorsza bezpowrotnie. ;) Nie będę się jednak nad sobą użalał. W końcu JA kredytu walutowego nie mam. ;) Żarty jednak na bok. :)
 
Dziś nadarza się przede wszystkim okazja, żeby podziękować Wam Szanowni Czytelnicy za to, że chce się Wam mnie jeszcze czytać. Chociaż stworzyłem tego bloga właściwie dla siebie - żeby konfrontować moje wymysły z innymi ludźmi - to jednak Wasza obecność jest bardzo dużą zachętą do kontynuacji wysiłku. Regularne pisanie wymaga bowiem sporej pracy, a ta praca zajmuje niekiedy sporo czasu, a czasu mam niezbyt wiele. W sensie, że jestem zajęty, a nie że umieram ;);)
 
Jak pewnie już zauważyliście tematyka moich wpisów od początku kręci się wokół mieszkań i kredytów. Nie znaczy to, że nie będę w przyszłości poruszał innych kwestii, które mnie interesują/wkurzają w tym państwie. Do zobaczenia w lutym i... częstujcie się:
 Dzięki za czytanie.

6 komentarzy:

 1. Gratulacje :). Świetny blog.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za świetny blog a przede wszystkim artykuły z jajem :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oryginalny, plastyczny styl, bardzo dobrze się czyta,
  Jedna sugestia pod rozwagę i pytanie dlaczego bukwy są takie wielkie? i odstępy w komentarzach?
  Dużo przewijania.. myszka zmaltretowana,
  czyba że to jest pod smartfony lub tablety

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eh... powinieneś zmienić nick na Adam Czepi ;););)
   Bukwy celowo na większe zmieniłem, żeby moja 88-letnia babcia mogła czytać mnie na smartfonie ;)
   Dzięki :)

   Usuń
 4. Super blog. Trafność spostrzeżeń i styl pisania na 5+. Oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń